Pragniemy poinformować, że w odpowiedzi na wystosowane przez Panią Dyrektor  pismo do ZTM z prośbą o zmianę kursów autobusu linii 574, który byłby dostosowany do nowego planu pracy szkoły, prośba została uwzględniona z dniem 5 października 2017 roku.

Niedawno w naszej szkole obchodzony był Tydzień Demokracji. Była to świetna okazja do przeprowadzenia wyborów do władz Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Ucznia.

Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem zmianą kursów autobusu szkolnego i przychylając się do prośby Rodziców naszych uczniów, dokonałam szczegółowej analizy czasu trwania przerw obiadowych i rozkładu jazdy autobusu nr 547.

Zachęcamy wszystkich do głosowania w ramach Gdańskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Zostało kilka dni na podjęcie decyzji. Należy wejść na stronę www.gdansk.pl i kliknąć zakładkę „zagłosuj”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby spożyć bezpłatną ciepłą zupę w naszej szkolnej stołówce od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 15.15.