v

Jakub Matczak VIe - I miejsce, Marcel Przeorski VId - II miejsce, Weronika Borsuk VIc - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Miejsca, w których lubię marzyć"

v

Filip Dmochowski Ve, Oliwier Pawelec IVe, Oskar Fuks IVc, Michał Daczko Ve, Mieszko Pawłowski Vf - II miejsce Finałach Gdańska w Czwórboju Lekkoatletycznym

v

Martyna Rytlewska IVe, Oliwia Plichta IVe, Dominika Żuk IVe, Małgorzata Więcko IVc, Barbara Sarna Vf - III miejsce Finałach Gdańska w Czwórboju Lekkoatletycznym

v

Uczniowie klasy IIIb - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficzno - Sportowym pod hasłem "Z Ortofrajdą jasna sprawa każda nauka to zabawa"

v

Paulina Kierznikiewicz VIc, Olaf Czuber IVb, Katarzyna Tomczak VIf, Aleksandra Bobryk Vf, Marcel Przeorski VId i Krzysztof Ostrzycki VIe - laureaci VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Gdańsk, jakiego nie znacie"

v

Jagoda Wojciechowska IIIc, Marta Kondrat IIIb, Wiktoria Wirbał IIIa, Izabela Grubicka IIIe - finaliści V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W lustrze książki" 2015/2016 dla klas I - III

v

Emilia Pawelska IVc, Katarzyna Turska Va, Marcin Król VIc - laureaci V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W lustrze książki" 2015/2016 dla klas IV - VI

v

Stanisław Nieradko VIa, Zuzanna Kondrat VIe - finaliści V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W lustrze książki" 2015/2016 dla klas IV - VI

v

Oliwia Bil Vc, Natalia Sobolewska Vc, Dominika Rodek VIe, Oliwia Musiał Vd, Julia Burdyn VIc, Marta Skrzyńska Va - II miejsce w Gdańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

v

Dawid Schroeder VIb, Radosław Wołodko VIe, Mikołaj Zubowicz VIe, Gerard Serafin VId, Dominik Żurawski VIc - I miejsce w Gdańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców 

v

Uczniowie klasy Ia - wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Teatralnym „Snuj się, snuj bajeczko” dla uczniów klas integracyjnych szkół podstawowych pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego

v

Joanna Jamioła VIa - I miejsce, Adam Kowalke IIa - III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

v

Wojciech Jakowlew IVd, Aleksandra Orłowska Vf - I miejsce, Marta Piekarek Ve - II miejsce, Kordian Browarczyk - Kuna IVd - III miejsce, Dorota Gołuchowska IVd, Damian Zawada Vc, Oliwer Suwik VIe - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno - Historycznym "Kocham Cię Polsko"

v

Pola Kaliszewska Vb - II miejsce, Jakub Warno IVa - wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym "Pomorze - ziemia sercu najbliższa"

v

Stanisław Nieradko VIa - III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Gramatyka bez tajemnic"

v

Nina Szadziewicz Va - I miejsce, Dorota Głuchowska IVd - II miejsce, Wiktoria Bielska VIc - III miejsceIII Wojewódzkim Konkursie Informatyczno - Przyrodniczym "Dlaczego należy segregować odpady?"

v

Kacper Szutowicz Ib, Modest Graboś Ig - I miejsce, Anna Byczkowska Ig - II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Mój ulubiony wiersz" dla uczniów klas O - III

v 

Hanna Widerska Id, Kaja Karabin IIId, Wiktoria Wojtak Vd - I miejsceJakub Pałasz IVd, Oliwia Haładyniak Ie, Amelia Górna Ie - II miejsceAmelia Stoltmann Id, Jordan Rossochacki Ib, Kinga Cieplińska VIf - III miejsceBarbara Sarna Vf, Bartosz Lejk IVa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Wiosenna eko - moda"

v

Michalina Kokosińska Vc - III miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Mitologicznej dla uczniów klas V szkoły podstawowej

v

Bartosz Lejk IVa - I miejsce, Agnieszka Meler VIa - II miejsce, Hanna Sowińska VIf - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie na Grafikę Komputerową "Wielkanocne jajko"

v

Ewelina Kwiatkowska VId - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno - Historycznym "Gdańsk i jego zabytki"

v

Marcin Król VIc, Radosław Wołodko VIe - I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców Platan Cup 2016

v

Marcin Król VIc - najlepszy zawodnik w VII Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców Platan Cup 2016

v

Magdalena Zioło VIe - najlepsza zawodniczka w VII Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców Platan Cup 2016

v

Igor Grodzki IIIb - laureat XI Megaolimpiady Wiedzy z Języka Angielskiego

v

Paulina Kierznikiewicz VIc - I miejsce, Julia Szulca Ve - II miejsce, Karolina Malon VIe - wyróżnienie wII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Moje Magiczne Miejsce"

v

Tomasz Balicki IVc - laureat XI Megaolimpiady Wiedzy z Przyrody

v

Zofia Garbacz Vc - laureatka XI Megaolimpiady Wiedzy z Przyrody

v

Zofia Garbacz Vc - laureatka XI Megaolimpiady Wiedzy z Języka Polskiego

v

Krzysztof Nasuta VIf - laureat XI Megaolimpiady Wiedzy z Przyrody

v

Krzysztof Nasuta VIf - laureat XI Megaolimpiady Wiedzy z Matematyki

v

Maciej Zieliński  VIf - laureat XI Megaolimpiady Wiedzy z Matematyki

v

Maciej Zieliński  VIf - finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki

v

Zosia Garbacz Vc - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego

v

Krzysztof Nasuta VIf - finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego

v

Jan Wolny VIa - finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego

v

Julia Augustynowicz Va - wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

v

Marcin Król VIc - I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną "WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA" dla uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego

v

Martyna Rytlewska IVe, Zofia Binduga IVe - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta w Minisiatkówce 2 Dziewcząt

v

Karolina Malon, Dominika Rodek, Agnieszka Zioło, Magdalena Zioło, Paulina Żołopa, Maja Fenikowska, Julia Burdyn, Karmela Joachimiak, Martyna Rytlewska, Magdalena Lasoń, Sara Wójtowicz, Zuzanna Idaszak -  III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Dziewcząt 

v

Katarzyna Tomczak VIf - I miejsce, Małgorzata Więcko IVc - II miejsce, Karolina Malon VIe - III miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie "BARWY MORZA 2016" w części fotograficznej w kategorii tematycznej: Statki i okręty

v

Karolina Malon VIe - I miejsce, Dominik Pawłowski VIc - II miejsce, Katarzyna Tomczak VIf  - III miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie "BARWY MORZA 2016" w części fotograficznej w kategorii tematycznej: Przemysł okrętowy

v

Karolina Malon VIe - I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie "BARWY MORZA 2016" w części fotograficznej w kategorii tematycznej: Morze

v

Zuzanna Kondrat VIe - II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym "Rusz głową nad frazeologią"

v

Radosław Wołodko, Tymon Joszczak, Jędrzej Migas, Patryk Rodek, Michał Liktorowicz, Bartek Szulc, Adam Golak, Maciej Kordek, Jędrzej Sołtanowicz, Maksymilian Szulc - II miejsce w Finale Mistrzostw Gdańska w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców

v

Dominika Rodek, Julia Burdyn, Maja Fenikowska, Zuzanna Idaszak, Karmela Joachimiak, Karolina Malon, Martyna Rytlewska, Sara Wójtowicz, Agnieszka Zioło, Magdalena Zioło, Paulina Żołopa - I miejsce w Finale Mistrzostw Gdańska w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców

v

Marcin Król VIc, Radosław Wołodko VIe - I miejsce w Starogardzko - chwaszczyńskiej  Siatkarskiej Lidze Dzieci 2015/2016

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga IVe - I miejscew Starogardzko - chwaszczyńskiej  Siatkarskiej Lidze Dzieci 2015/2016

v

Marcin Król VIc - MVP wśród chłopców w Starogardzko - chwaszczyńskiej  Siatkarskiej Lidze Dzieci 2015/2016

v

Karolina Malon VIe - najlepsza blokująca turnieju w Starogardzko - chwaszczyńskiej  Siatkarskiej Lidze Dzieci 2015/2016

v

Weronika Brzezińska VId - I miejsce w Mistrzostwach Polski Łyżwiarstwa Synchronicznego w kategorii Mixed Age

v

Marta Jarzymowska Vle - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy "Archimedes Plus"

v

Zuzanna Mayer, Zuzanna Matysiak, Krzysztof Nasuta, Maciej Zieliński - ll miejsce w Miejskim Konkursie "Międzyszkolne potyczki matematyczne" dla klas Vl

v

Uczniowie klas IVa i IVd - l miejsce w kategorii klas lV - Vl w X Wojewódzkim Konkursie Wokalnym dla klas integracyjnych l - Vl "Kolędujmy razem"

v

Uczniowie klasy VIa - lI miejsce w kategorii klas lV - Vl w X Wojewódzkim Konkursie Wokalnym dla klas integracyjnych l - Vl "Kolędujmy razem"

v

Uczniowie klasy VIa - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Eksperymentuj na wiosnę"

v

Salma Piszczek VIa, Marta Borek VIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Eko-zgnieć butelkę"

v

Mikołaj Wiński VIf - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Wakacje w obiektywie"

v

Marcin Król VIc - III miejsce w Pomorskim Konkursie Fotograficznym „Morskie impresje”

v

Szymon Pfeifer Vf - II miejsce, Natalia Kwiatkowska IVb - III miejsce, Kinga Kinowska VIc - III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Informatyczno – Przyrodniczym „Mój zwierzak”

v

Ewelina Kwiatkowska VId - I miejsce, Maja Pałubicka IVb - II miejsce, Julia Hennig VId - III miejsce w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka bożonarodzeniowa

v

Oliwia Pawelec O3 - I miejsce, Liliana Niewczas O1 - II miejsce, Zuzanna Mentel IIf - II miejsce, Kinga Cichocka - III miejsce, Karol Stolc IIa - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Muzycznym "Pod skrzydłami Aniołów"

v

Tymon Pałkowski, Jakub Dawczak VIc - l miejsce, Alicja Jabłońska VIa, Patrycja Jabłońska Ic - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "WWW Lech Bądkowski" - wydarzenia, wartości, wiedza.

v

Paweł Smolnik IIIa - III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie "Kolędy i pastorałki w tradycji kultury polskiej"

v

Kinga Szulist IIe - l miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jaki znak Twój - Orzeł biały"

v

Erwin Olszewski Ia, Brajan Bugajczyk IIIa - I miejsce, Marek Koss IIIa - II miejsce, Oliwier Benert Ia, Bartek Lejk IVa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pani Zima” dla uczniów z orzeczeniem o niepełnosprawności dla klas 0 - VI

v

Marcin Król VIc, Radoslaw Wołodko VIe - III miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce (Kraków)

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga, Paulina Żołopa, Maja Fenikowska, Julia Burdyn, Karmela Joachimiak VIe - I miejsce w Starogardzkiej Lidze Minisiatkówki

v

Michał Liktorowicz, Marcin Król, Radosław Wołodko, Jędrzej Migas - II miejsce w Starogardzkiej Lidze Minisiatkówki

v

Marcin Król VIc, Radosław Wołodko VIe - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Angermunde „Junior Cup 2015” w Niemczech

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga IVe - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki Angermunde „Junior Cup 2015” w Niemczech

v

Radosław Wołodko, Jędrzej Migas - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki „Wola Cup 2015" (Warszawa)

v

Karolina Malon, Dominika Rodek, Agnieszka Zioło, Magdalena Zioło VIe - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Połczyna Zdroju

v

Martyna Rytlewska IVe - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Połczyna Zdroju

v

Marcin Król VIc - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki Chłopców „Treflikomania”

v

Radosław Wołodko, Jędrzej Migas - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki Chłopców „Treflikomania”

v

Karolina Malon, Dominika Rodek, Agnieszka Zioło, Magdalena Zioło, Sara Wójtowicz, Martyna Rytlewska, Zofia Binduga - I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Gdyni

v

Paulina Żołopa, Maja Fenikowska, Julia Burdyn, Karmela Joachimiak - II miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Gdyni

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga IVe - I miejsce w Pomorskiej Lidze Minisiatkówki Dziewcząt z PGE Atomem Trefl Sopot

v

Oskar Fuks - I miejsce w skoku wzwyż i biegu na 60 metrów w Halowych Mistrzostwach Gdańska w LA

v

Martyna Łachowska Vd - II miejsce w skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Gdańska w LA

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga IVe - I miejsce w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Minisiatkówki Dzieci

v

Marcin Król, Radosław Wołodko - I miejsce w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Minisiatkówki Dzieci

v

Karolina Malon VIe - najlepsza blokująca w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Minisiatkówki Dzieci

v

Marcin Król VIc - najlepszy zawodnik w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Minisiatkówki Dzieci