v

Marta Brygmann - III miejsce w kategorii klas IV, Patrycja Ostafin - III miejsce w kategorii klas V, Konrad Dubaniewicz - wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Informatyczno - Przyrodniczym "Dlaczego należy segregować odpady?"

v

Wiktoria Wirbał IVa, Iza Grubicka IVe - finaliści VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2016/2017 dla klas IV - VI

v

Michalina Kokosińska VIc, Zosia Garbacz VIc, Kasia Turska VIa, Marta Kondrat IVb - laureaci VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2016/2017 dla klas IV - VI

v

Alicja Meler IIa, Pola Konop IIIc - finaliści VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2016/2017 dla klas II - III

v 

Alicja Lis VIf - I miejsce w XX Międzynarodowym Konkursie Grafiki Komputerowej "Malowanie na ekranie". Temat konkursu: "Ziemia opiekuje się nami, zaopiekuj się Ziemią..."

v 

Zofia Garbacz VIc – III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Gramatyka bez tajemnic" dla uczniów klas VI szkoły podstawowej

v 

Małgorzata Więcko Vc - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt.: Sokrates powiedział „Nigdy nie zestarzeje się serce, które kocha”

v 

Nadia Zabolewicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ozdoba Wielkanocna” zorganizowanym przez Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej "SOLARIS"     

v 

Julia Benert IVc – laureatka kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Gdańsk jakiego nie znacie"

v 

Marek Skarżyński IVc - I miejsce, Tymoteusz Olszewski IVc – III miejsce w kategorii „Moje drzewo genealogiczne”, Barbara Aniśko IVc - III miejsce, Oliwia Bil IVc – III miejsce w kategorii „Historia mojej rodziny” w Pomorskim konkursie genealogicznym „Moja Pomorska Rodzina”

v

Michał Litorowicz, Patryk Rodek - I miejsce w II etapie wojewódzkich zawodów minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport w kategorii "2" chłopców w Starogardzie Gdańskim

v

Władysław Dąbrowski, Krzysztof Korzeniowski IIc – I miejsce wWojewódzkim Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki dla uczniów klas II"

v

Oliwia Musiał, Janek Lamparski – III miejsce w drużynowych biegach przełajowych w swojej kategorii indywidualnej na Inauguracji sezonu lekkoatletycznego w Parku im. Jana Pawła II

v

Patryk Rodek, Michał Litorowicz – I miejsce w Wojewódzkich Zawodach o Puchar Kinder + Sport „2” chłopców w Łebieniu

v

Martynka Rytlewska, Zosia Binduga – I miejsce w Wojewódzkich Zawodach o Puchar Kinder + Sport „2” dziewcząt w Chwaszczynie

v

Patryk Rodek – I miejsce, Michał Litorowicz - II miejsce w VIII Międzynarodowym  Turnieju  Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców Platan Cup 2017

v

Martynka Rytlewska – I miejsce, Zosia Binduga - II miejsce w VIII Międzynarodowym  Turnieju  Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców Platan Cup 2017

v

Maja Lupińska 0a, Julia Dobrzycka 0b - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona postać z utworów Marii Konopnickiej"

v

Marta Brygmann - II miejsce, Maja Mokrzycka - III miejsce, Franciszek Grzywaczewski - wyróżnienie w VIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „I Ty możesz zostać Andersenem” dla uczniów klas IV

v

Anna Nowakowska - wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym

v

Jakub Wieczorek 0a -  IIl miejsce w kategorii klas 0 - I  Międzyszkolnym Zimowym Konkursie Plastycznym "Od samego rana lepimy bałwana"

v

Sebastian Orzechowski IIIa - II miejsce, Nikodem Olszewski IIa - III miejsce w kategorii klas II - III w Międzyszkolnym Zimowym Konkursie Plastycznym "Od samego rana lepimy bałwana"

v

Maciej Trapkowski Va i Andrzej Chodowski IVa - II miejsce, Jakub Kaczmarczyk Va - III miejsce w kategorii klas IV - VI w Międzyszkolnym Zimowym Konkursie Plastycznym "Od samego rana lepimy bałwana"

v

Wiktoria Wirbał IVa - wyróżnienie w kategorii klas IV XV Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym

v

Patryk Rodek, Michał Litorowicz, Maciek Kordek, Adam Golak, Rysiek Sałata, Bartek Szulc, Wiktor Sowański, Maks Feliński, Kacper Bagiński   - III miejsce  w  Finale Mistrzostw Gdańska w Minisiatkówce Chłopców

v

Marta Skrzyńska VIa - I miejsce w biegu na 60m i III w skoku w dal, Natalia Sobolewska VIc - II miejsce w biegu na 60m i II w skoku w dal, Oskar Fuks Vc - II miejsce w biegu na 60m i III w skoku w dal, Oliwer Pawelec Ve - II miejsce w skoku w dal, Martyna Łachowska VId - III miejsce w biegu na 600m w Halowych Mistrzostwach Gdańska w lekkiej atletyce

v

Oliwia Musiał VId - IV miejsce w skoku w dal i VII na 60m, Julia Augustynowicz VIa - IV miejsce w biegu na 600m, Mateusz Łunio VIf - V miejsce w biegu na 60m i 1000m, Jakub Bir Ve - VIII miejsce w biegu na 1000m w Halowych Mistrzostwach Gdańska w lekkiej atletyce

v

Martyna Rytlewska - MVP wśród dziewcząt w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar V-ce Prezesa GLKS Nadarzyn

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga - II miejsce UKS Jasieniak Gdańsk w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar V-ce Prezesa GLKS Nadarzyn

v

Antoni Gralewicz Ia, Janina Kruk Ia, Hanna Kokosińska Ia -  I miejsce, Edyta Szymczyk Ic, Kamila Linko 0a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mój Przyjaciel i ja"

v

Julia Dobrzycka 0b - II miejsce w III Gdańskim Konkursie Plastycznym "Świąteczna bombka"

v

Wiktoria Zaremba IIIc - laureatka II Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego

v

Pola Konop IIIc, Szymon Marciniak IIIf - wyróżnienie w II Ogólnopolskim Teście Ortograficznym

v

Uczniowie klasy IVa - l miejsce  w kategorii klas lV - Vl, Uczniowie klas IIa i IIIa - wyróżnienie, Uczniowie klasy VIa - nagroda publiczności w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym dla klas integracyjnych l - Vl "Kolędujmy razem"

v

Nina Szadziewicz VIa - I miejsce, Wiktoria Klimek IVe -  II miejsce, Julia Okła Vb   - wyróżnienie  w IV Wojewódzkim   Konkursie Informatyczno - Przyrodniczym „Mój zwierzak”

v

Karolina Koitalla VIa  - I miejsce, Oliwia Fabiszak VIa - II miejsce w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Wakacje w obiektywie”

v

Martyna Rytlewska Ve, Zosia Binduga Ve - I miejsce (w kategorii dwójek dziewcząt) w  Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Siatkarskiej Dzieci (II etap)

v

Patryk Rodek, Michał Litorowicz - I miejsce (w kategorii dwójek chłopców) Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Siatkarskiej Dzieci (II etap)

v

Martyna Podlaska, Martyna Rytlewska Ve i Zosia Binduga Ve – III miejsce (w kategorii trójek dziewcząt) w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Siatkarskiej Dzieci (II etap)

v

Anna Mundzia 0b - I miejsce, Andrzej Bałaban 0b - II miejsce, Daria Kowal 0b - III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wesoły banknot 500plus"

v

Adela Bojanowska IId - I miejsce, Amelia Stoltmann IId - II miejsce, Oliwia Sikora, Kamila Jażdżewska, Wiktoria Warmicka, Oliwia Chojnacka, Paweł Chojnicki i Julia Dobrzycka - wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wesoły banknot 500plus"

v

Martyna Rytlewska, Zofia Binduga Ve - I miejsce w Starogardzko - chwaszczyńskiej Lidze Minisiatkówki Dzieci

v

Patryk Rodek, Michał Litorowicz - I miejsce w Starogardzko - chwaszczyńskiej   Lidze Minisiatkówki Dzieci

v

Oliwia Musiał, Martyna Łachowska, Aleksandra Bogucińska, Marta Skrzyńska, Julia Augustynowicz, Nina Szadziewicz, Anna Wiśniewska, Natalia Sobolewska, Oliwia Bil, Michalina Kokosińska - III miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych