Rok szkolny 2016/2017

GIMNAZJUM NR 48
IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO

WOLONTARIAT – DEKLARACJE NAUCZYCIELI
DOT. DODATKOWYCH ZAJĘĆ

Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia/ godzina Rodzaj zajęć
Adamiec Agnieszka

Piątek 8.00 – 8.45

Koło matematyczne kl. I F, s.2.22
Bańkiewicz Paweł

Wtorek 15.35 – 16.20

 

Środa 15.30 – 17.00

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - s.2.27
Piłka nożna ,IX – XI, boisko
Benert Katarzyna

Poniedziałek 10.45 – 11.30

Piątek 8.00 – 8.45

Zaj. wyrównawcze-świetlica

 

Zaj. wyrównawcze-świetlica

Bereszczyńska Danuta Wtorek 11.40 – 12.25
Czwartek 10.45 – 11.30
Samorząd Uczniowski - D2
Samorząd Uczniowski - D2
Budych Kamila

Poniedziałek 15.35 – 16.20

Piątek 14.40 – 15.25

Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. III E/ gr. I s.2.27
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. III E/ gr. II s.2.27
Chanduszko Cezary Wtorek 14.40 – 16.15 Koło informatyczne - s.3.26
Drożdż Roman

Sobota 9.30-10.00

Soboty, niedziele - maj-czerwiec

Piłka nożna -sala gimn./boisko

 

Grupa rowerowa

Filary – Dzięgielewska Marta

Czwartek 16.20 – 17.05

Czwartek 9.50 – 10.35

Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. II B /gr. I s.2.24
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. II B /gr. II s.2.24
Frankowski Ryszard Środa 14.40 – 16.20 Koło chemiczne - s.3.23
Hinca Szymon Czwartek 13.45 – 14.30 Koło teologiczne - s.3.17A
Jurczyk Bożena

Poniedziałek 9.50-10.35

Wtorek 8.55-9.45

 

Czwartek 14.30-15.25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - świetlica

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - świetlica

Koło matematyczne - 2.26

Jusza Adelina Poniedziałek 14.40 – 15.25 Koło języka niemieckiego s. 2.26
Kiempa Marta Czwartek 14.40 – 15.25 Przygotowanie do egzaminu z historii   kl. III s.2.26
Kilanowska Anna Piątek 14.50 – 15.35
Piątek 15.45 – 16.25
ZDW kl. II
Przygotowanie do egzaminu kl. III C, III D
Kilian Małgorzata

Czwartek 15.30 – 17.00

Piłka koszykowa dziewcząt - sks,
sala gimnastyczna

Kowalska Jolanta Wtorek 14.40 – 15.25

Czwartek 14.40 – 15.25

Przygotowanie do egzaminu i konkursu z j. pol. kl. III D, E s.2.22

Przygotowanie do egzaminu i konkursu z j. pol. kl. III G s.2.22

Krupińska Beata Wtorek 14.30 – 15.15 Koło biologiczne s.3.20
Lewandowska Anna Piątek 9.50 – 10.35 Zajęcia wspomagające s.3.19A
Libudzka Anna

Środa 14.30 – 15.15

 

Czwartek 15.30–16.15

Przygotowanie do egzaminu z języka pol. III A s.3.21

Gazetka szkolna s.3.21

Lichtarska Maria Wtorek 15.30 – 17.00 Piłka siatkowa
sala gimnastyczna
Lis Danuta

Poniedziałek 14.40-15.25

Środa 8.55 – 9.40
Czwartek 15.35 – 16.20

Koło teatralne - świetlica

 

Terapia pedagogiczna - świetlica

Przygotowanie do egzaminu - świetlica

Lupińska Joanna Środa 8.55 – 9.40 Przygotowanie do egzaminu z j. pol. kl. III - D1
Łosińska Karolina Wtorek 8.00 – 8.45

Poniedziałek 14.40 – 15.25
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego s.2.28
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. I A s.2.28
Machalski Piotr

Poniedziałek 15.30-16.20 oraz Środa 15.30-16.30

Lekkoatletyka i piłka koszykowa dziewcząt sala gimnastyczna/boisko szkolne
Małek Magda Wtorek 14.40–15.25 Koło języka hiszpańskiego s.2.27
Michalska Halina Wtorek 15.35–16.20 Przygotowanie do egzaminu i konkursów geograficznych s.3.20
Michowska Małgorzata Środa 14.40–15.25

Czwartek 14.30–15.25

Koło biologiczne s.3.20

 

Koło biologiczne s.3.20

Mirska – Zaremba Iwona

Pierwszy czwartek miesiąca 16.00-18.00

 

Poniedziałek 9.40-9.50

oraz Wtorek 8.00-9.40

oraz Środa 12.45-13.30

Konsultacje dla rodziców - gabinet pedagoga i  psychologa

 

Konsultacje indywidualne dla uczniów - gabinet pedagoga i  psychologa

Monkiewicz Barbara Środa 14.30-15.25 Przygotowanie do egzaminu z matematyki kl. III B s.2.28
Murawski Marek Wtorek 15.30 – 17.00 Koło plastyczne
Osiński Dariusz Wtorek 16.30 – 18.00 Zespół Wokalno – instrument. s.D1
Ostafin Joanna Wtorek 15.35 – 16.20 Koło ratunkowe z fizyki s.1.30
Pastuszko Beata

Wtorek 15.35 – 16.20

 

Wtorek 16.20 – 17.05

Czwartek 16.20 – 17.05

Zaj. dodatkowe z języka   angielskiego kl. I E/ gr. I

Erasmus + s.3.18
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. I A/ gr. II s.3.18

Paszkowska Renata Wtorek 11.45 - 12.25
Czwartek 10.45 -11.30
Samorząd Uczniowski s.D2
Samorząd Uczniowski s.D2
Pawlak Joanna

Czwartek 14.30 – 15.25

 

Czwartek 15.25–16.20

Przygotowanie do egzaminu i konkursów z historii kl. III C, E, F s.3.24

Poprawa sprawdzianów

Pela – Stasiewska Beata Środa 14.30-15.15
Piątek 8.00–8.45
Przygotowanie do egzaminu s.3.19A
Terapia pedagogiczna s.3.19A
Ks. Pijanowski Janusz Środa 14.40 – 15.25 Przygotowanie do konkursu wiedzy o Janie Pawle II s.SK1
Piotrowska Michalina Poniedziałek 8.00-9.00 Terapia logopedyczna s.1.20
Polaszek Agnieszka Wtorek 16.25 – 17.10 Przygotowanie do egzaminu z j. niemieckiego s.2.20
Ks. Pulczyński Bogdan Piątek 14.40 – 15.25 Caritas s.SK1
Pydynkowska Anna

Wtorek 16.20-17.05

 

Środa 15.35–16.20

Przygotowanie do egzaminu z j. niemieckiego s.2.24
Zaj. wyrównawcze z j niemieckiego s.2.27
Reczek Paula Wtorek 16.20-17.10 Koło fizyczne s.3.21
Reikowska Monika Poniedziałek 15.00 – 16.00 Koło biblioteczne - biblioteka
Reszka Grzegorz

Czwartek 14.40-15.25

Soboty-niedziele w maju

Lekcje przedsiębiorczości s.D1

 

Grupa rowerowa

Rybicka Anna

Środa 15.35-16.20

 

Piątek 8.00 – 8.45

Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. I E/ gr. II s.2.25
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. II E/ gr. I s.2.25
Snopkowska Anna

Środa 12.45–13.30

Środa 13.45–14.15

Zajęcia wspomagające s.3.17

Zajęcia wspomagające - świetlica

Szlaszyńska Izabela

Poniedziałek 16.20 – 17.05

Piątek 15.35 – 16.20

Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. I B/ gr. II  s.2.25
Zaj. dodatkowe z języka angielskiego kl. I B/ gr. I s.2.25
Szymańska Maria

Piątek 10.45 – 12.25

1 raz w miesiacu

Zaj. wspomagające s.SK1

"Szkoła społecznie wrażliwa" - Dom Seniora

Szymańska Monika Czwartek 13.45–14.30
Piątek 14.40–15.25
Koło biblioteczne - biblioteka
Koło czytelnicze - biblioteka
Topa Emilia Wtorek 15.35 – 16.20 Koło geograficzne, zajęcia wyrównawcze z geografii s.3.21
Uber Dorota

Wtorek 7.15–8.00

 

Piątek 7.05–7.50

Zajęcia chemiczno-informatyczne dla kl.II A, II G s.3.26

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla kl. I A i I D s.3.26

Zubielewicz Ewa

Środa 12.45-13.30 oraz Piątek 15.35–16.20

Przygotowanie do egzaminu z j. niemieckiego kl. III E s.2.23