Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 48 ogłasza konkurs
dla uczniów i nauczycieli ZKPiG nr 2 w Gdańsku.
Tematyka konkursu jest związana z Narodowym Świętem Niepodległości 11 listopada.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 4 kategoriach wiekowych:
- klasy I-III szkoły podstawowej
- klasy IV-VI szkoły podstawowej
- klasy I-III gimnazjum
- nauczyciele ZKPiG nr 2
Konkursowe selfie może przedstawiać własny portret autora, czy też zdjęcie innych osób w otoczeniu stricte niepodległościowy, czyli na zdjęciu powinny znaleźć się barwy biało-czerwone lub inne symbole państwa.
Zdjęcia nie powinny być poddane cyfrowej obróbce graficznej.
Zdjęcia należy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – należy je opatrzyć imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem,
w której kategorii wiekowej konkursu mieści się zdjęcie. Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację na stronie szkoły
i Facebook’u oraz zaprezentowanie w formie wystawy szkolnej.
Termin nadsyłania zdjęć konkursowych upływa 18.11.2016 roku.
Zwycięzców wyłoni jury złożone z uczniów Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli gimnazjum.
Zapraszamy do udziału w konkursie!