REGULAMIN

1. Konkurs Mała Liga Zadaniowa przeznaczony jest dla uczniów klas II szkoły podstawowej.
  2. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów klas II, wdrażanie do samodzielnej pracy i doskonalenie własnych metod uczenia się oraz poszukiwania nowych sposobów rozwiązań zadań tekstowych.
  3. Uczniowie w każdą środę będą otrzymywali zadania wydrukowane na kartce a4, na której ręcznie zapiszą rozwiązanie. Uczniowie rozwiązują zadania samodzielnie w domu.
  4. Uczniowie chętni do wzięcia udziału w lidze powinni zgłosić się do wychowawcy do 3 lutego.
  5. Pierwsze zadanie uczniowie otrzymają 08.02.2017, a ostatnie 07.06.2017
  6. Kartki z rozwiązaniami dzieci oddają do wychowawcy do kolejnej środy. Następnie organizator konkursu odbiera je od wychowawcy.
  7. Za każde rozwiązanie zadania  uczeń może otrzymać  0 - 5 punktów.
  8. Uczniowie, którzy uzyskają najlepsze wyniki zostaną nagrodzeni.
  9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 21.06.2017
  10. Wszelkie sprawy, o których nie mówi regulamin  rozstrzyga Organizator.
  11. Organizatorem konkursu Mała Liga Zadaniowa są Barbara Grzegorczyk i Karolina Radziusz.