W związku ze zorganizowanym w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2 w Gdańsku MIĘDZYNARODOWYM DNIEM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH dnia 3.12.2015r. składam serdecznie podziękowania za pomoc i zaangażowanie w jego organizacji uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi, a w szczególności Dyrekcji Szkoły, pedagogom oraz opiekunom Samorządu Uczniowskiego.

Dzięki wspólnym działaniom udało się stworzyć wspaniałą atmosferę wspólnej integracji. Osoby niepełnosprawne goszczące w naszej szkole zostały otoczone opieką i życzliwością. Pieniądze, jakie udało się zebrać podczas kiermaszu ciast zostaną przeznaczone na wsparcie najbardziej potrzebujących uczniów. Młodzież bardzo pozytywnie wyrażała się na temat tej akcji, mając nadzieję, że będzie ona kontynuowana również w następnym roku.

Koordynator przedsięwzięcia Katarzyna Benert