Mistrzostwa Gdańska w Piłce Siatkowej.

W dniach 04.04.17 (chłopcy) i 11.04.17 (dziewczęta) zakończyły się rozgrywki w piłce siatkowej.

Zespół chłopców w składzie: kapitan Kuba Ścisk, Bartek Jakubiszak, Rafał Kąkol, Marcin Król, Kamil Leśniewski, Nikodem Mazella, Bartek Migas, Kacper Polaczyk, Piotr Wierzbowski oraz Radek Wołodko. Drużyna uplasowała się na czwartym miejscu wśród startujących zespołów.

Zespół dziewcząt w składzie: kapitan Natalia Kopacz, Weronika Andruszkiewicz, Zuzanna Bańkiewicz, Karmela Joachimiak, Oliwia Nowacka, Blanka Pliszka, Marta Rozwadowska, Agnieszka Zioło oraz Magda Zioło. Drużyna po raz ósmy w historii naszej szkoły obroniła tytuł wicemistrza w piłce siatkowej dziewcząt.

Wszystkim uczestnikom składam podziękowania za udział w zawodach. Uczniom klas III życzę dalszych sukcesów sportowych.

Maria Lichtarska