Przypominamy, że we wrześniu 2017 r. wszyscy uczniowie szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej klasy gimnazjum otrzymają nieodpłatnie podręczniki, ćwiczenia i materiały edukacyjne finansowane z budżetu państwa.

14 czerwca odbył się w naszej szkole pierwszy Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiej zorganizowany we współpracy ze Związkiem Mniejszości Niemieckiej w Gdańsku i Uniwersytetem Gdańskim.

Dnia 23.06.2017 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 9:00 w Kościele pod wezwaniem Bł. Doroty z Mątew.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla Uczniów klas III odbędzie się o godz. 11:30 w sali gimnastycznej, następnie uczniowie przechodzą do sal. Uczniowie klas I i II mają spotkanie z wychowawcami o godz. 11:30 według poniższego harmonogramu.

Dnia 22 czerwca odbędą się zajęcia uczniów klas  I - III gimnazjum z wychowawcami klas według harmonogramu.

 

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA/UWAGI

NAUCZYCIEL WSPÓŁODPOWIEDZIALNY

IA

D. Uber/ M. Szymańska

3.26

------------------

IB

I.Szlaszyńska/ A. Lewandowska

3.18

----------------------

IC

A.Polaszek

ŚWIETLICA

B.Pela - Stasiewska

ID

M. Kiempa

2.22

K.Łosińska

IE

J. Lupińska

2.23

B.Jurczyk

IF

A.Libudzka

2.21

P.Bańkiewicz

IG

     I.Mirska

1.30 A

A.Jusza

IH

H. Michalska

3.20

E.Ernst

 

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA/UWAGI

NAUCZYCIEL WSPÓŁODPOWIEDZIALNY

IIA

E. Zubielewicz/E.Ledzińska

WYJSCIE

------------------

IIB

M. Dzięgielewska

1.30

M.Kilian

IIC

               A.Rybicka

2.25

J.Ostafin

IID

               A.Kilanowska

2.28

M.Małek

IIE

               A.Adamiec

2.26

D.Bereszczyńska

IIF

        B.   Pastuszko

WYJŚCIE

M.Michowska

IIG

B. Monkiewicz

3.23

R.Drożdż

 

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA/UWAGI

NAUCZYCIEL WSPÓŁODPOWIEDZIALNY

IIIA

K. Benert

2.24

R.Paszkowska

IIIB

G. Reszka

            WYJŚCIE

P.Machalski

IIIC

J. Pawlak

3.24

C.Chanduszko

IIID

J. Kowalska

D1

R.Frankowski

IIIE

K. Budych

3.21

P.Reczek

IIIF

D.      Lis

                D2

M.Lichtarska

IIIG

A.      Pydynkowska

2.27

E.Topa